fbpx
0312 219 93 73
Ankara Spor Merkezleri - Ankara Spor Salonları
Sosyal Medya Adreslerimiz

Kıds Club

Yalnızca çocuklar için tasarlanan geniş ve ferah spor salonunda onların fiziksel ve ruhsal gelişimi için birçok spor aktivitesi sunuluyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için sunulan dans derslerimiz; geniş ve ferah profesyonel dans stüdyolarımızda veriliyor.

0-6 . 7-14 YAŞ ÇOCUK KULÜBÜ

Kulübümüzde uzman eğitmen kadromuz ile siz spor programınızı tamamlarken çocuğunuz da onlar için hazırlanan bilişsel ve zihinsel gelişimlerini destekleyici ve takip edici aktivitelerle kaliteli zaman geçirsinler. Onlar zaman geçirirken sizde onların mutluluklarını kamera sistemiyle donatılmış cihazlardan izleyin ve ortak olun. Ayrıca 0-2 yaş grubuna da hizmet veren Ankara’da tek merkez olma özelliği taşıyan Most Life Kid's Club aileleri ile çocukların aynı çatı altında spor yapabileceği özel bir yaşam merkezidir.
most-life-club-kids-club

7-14 YAŞ ÇOCUK KULÜBÜ

Günümüz yaşam koşulları hareket alanlarımızı kısıtladığı, televizyon ve bilgisayar karşısında geçirilen zamanın fazlalığı giderek artan obezite tehlikesi karşısında çocuklarımızı erken yaşlarda spor yapma disiplini ile tanıştırmayı gerektiriyor.

Çocuklarınız Doğru Yaşta Doğru Sporla Most ‘ta Tanışsın!

7-14 yaş arası çocuklarınız Most Life Club’da doğru zamanda, uzman eğitmenler yardımıyla doğru sporla tanışsın. Teknoloji çağında, sokakta oynamayı unutan çocuklarınız motor beceri gelişimleri de tamamlanmış olsun.

Open chat
1
Merhaba ,
Most Life Club Spor ve Yaşam Merkezi
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?