0312 219 93 73
Ankara Spor Merkezleri - Ankara Spor Salonları
Sosyal Medya Adreslerimiz

Üyelerimizden

ÜYELERİMİZİN KULÜP İLE İLGİLİ YORUMLARI

Kübra Özyurt

TESİSE HER GELİŞİMİZDE GÜLERYÜZLÜ VE NEZAKETLİ KARŞILAMALARIYLA MİSAFİR İLİŞKİLERİNDEKİ ARKADAŞLARINIZA, TERTEMİZ SOYUNMA ODALARINIZA VE KALİTELİ HİZMETİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Nisan 13, 2020

AYŞE ARSLAN

BİR MİMAR OLARAK DEĞERLENDİRDİĞİMDE ÇOK BAŞARILI MEKAN KURGULAMALARI VE KULLANIM AÇISINDAN İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR YER. ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM BURADA KENDİMİ KULLANICI OLARAK DA.

Kasım 3, 2018

EMRE DEMİR

ÇALIŞANLARINIZIN HEPSİNİ TEBRİK ETMEK İSTİYORUM. HEPSİ YAPTIĞI İŞİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPIYOR. EĞİTMENLERİMİZİN  HEPSİ İLGİLİ VE KİBAR. BAYANLAR SOYUNMA ODASININ TEMİZLİK VE HİJYENİ İÇİN NESLİHAN HANIMI TEBRİK EDİYORUM. TEŞEKKÜRLER

Kasım 1, 2018

SEVİL KAHRAMAN

BUGÜN (30.10.2016) TAE-BO DERSİNE GİRDİK. YENİ HOCAMIZ DİLEK HANIM’IN ENERJİSİ, DERS HAKİMİYETİ VE MOTİVASYONU MÜKEMMELDİ. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ekim 30, 2018

HÜSEYİN ÖZKAN

BİRÇOK YERDE MASAJ YAPTIRDIM AMA BURDAKİ EN İYİSİYDİ HİZMET VEREN BÜTÜN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Ekim 26, 2018

ANIL SENA BAYINDIR

HERKESİN BAZI HAYALLERİ VARDIR. BENİMDE VARDI HEM DE ÇOK. AMA BUNLARDAN BİR TANESİ MOST İLE  ALAKALI OLDUĞU İÇİN BURADA SADECE O HAYALİMDEN BAHSEDECEĞİM. İNSANIN KENDİSİNİ SEVMESİ VÜCUDUYLA BARIŞIK OLMASI GEREK SOSYAL HAYATINI GEREKSE RUH SAĞLIĞINI ÇOK ETKİLEYEN FAKTÖRLER.BEN DE TAM DA BU YÜZDEN MOST’A ÜYE, HAYATIMDA VERDİĞİM EN DOĞRU KARARLARDANDI SANIRIM.HER KOŞULDA YANIMIZDA OLAN VE BİZE YOL GÖSTEREN HOCALARIMIZA BURADAN DA TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM.VE TABİ Kİ BİZİ ONUNLA TANIŞTIRAN MOST İYİ Kİ VARSIN.SAYIN İLGİLİ KIZIMIZ BÜYÜDÜĞÜ İÇİN ÇOCUK KULÜBÜNE PEK BIRAKMIYORUZ AMA BIRAKTIĞIMIZDA ÇOK GÜZEL İLGİLENİLDİĞİNİ GÖRÜYORUZ.

Eylül 12, 2018

MEHTAP FİLİZ

MERHABA BUGÜN  PILATESTEN SONRA ZUMBA DERSİ KOYDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK KEYİFLİYDİ TEKRARI OLUR İNŞALLAH SEVGİ VE SAYGILAR.

Eylül 8, 2018

ÖZER GÜMÜŞ

ÇOCUK KULÜBÜNÜN SON HALİ GERÇEKTEN MUHTEŞEM OLMUŞ TEMİZ VE DAHA İÇ AÇICI GÖREVLİ KIZLARIMIZ ÖZGE, ÖZGE,
ZEREN VE GÜLŞEN EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Ağustos 1, 2018

CİHAT YAŞAR

KREŞİN YENİ HALİNİ ÇOK BEĞENDİM HEM TEMİZ HEM FERAH HEM RENKLERİ İLE İÇ AÇICI OLMUŞ.İYİKİ YENİLENMİŞ
TÜM MİNİKLERE MUTLU EĞLENCELİ GÜNLER DİLİYORUM.

Temmuz 26, 2018

SEVİLAY TÜZÜNER

ÇOCUK KULÜBÜ …. HOCA ÇOK BAŞARILI ÇOK RAHAT OĞLUMU GÜVENEREK BIRAKIYORUM VE ÇOK KEYİF ALIYOR.BENDE ÇOK GÜZEL SPORUMU YAPIYORUM

Temmuz 20, 2018

BURCU MAZLUM KAYHAN

CAN HOCA PILATES DERSLERİNDE HARİKALAR YARATIYOR.DOLU DOLU GEÇEN BU DERSLER İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

Mayıs 28, 2018

ANIL YERCİ

BEN ESKİ ÜYEYİM,MİSAFİR OLARAK GELDİM. BAŞTA YÜCEM TÜLEK OLMAK ÜZERE TÜM HOCALAR ŞAHANE.BAŞKA SALONDAKİ HOCALAR YANINA YAKLAŞAMAZ.

Nisan 7, 2018
Open chat
1
Merhaba ,
Most Life Club Spor ve Yaşam Merkezi
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?